м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого» Номінація «Найкращий працівник фармації» Номінація «Найкращий заклад охорони здоров'я» Номінація «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво» Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво»

 Претендент на нагороду в номінації «За лікарське мистецтво» має значні особисті заслуги в сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи лікарем. 

Критерії, яким має відповідати номінант нагороди «За лікарське мистецтво»: 

  1. Результативна практична діяльність: має значно кращий, аніж колеги, результативний досвід роботи (швидке одужання, поліпшення стану здоров'я, відновлення втрачених функцій систем та органів пацієнтів) у сфері охорони здоров'я на посаді лікаря будь-якої спеціальності в будь-якому державному, комунальному чи приватному лікувально-профілактичному закладі.
  2. Професіоналізм та відданість справі: дотримується Етичного кодексу лікаря України, володіє високою професійною майстерністю. Уміло планує та контролює свою діяльність на основі системного та систематичного відстеження, збору й обробки інформації про хід виконання поставлених завдань у визначені терміни. Усі свої професійні якості втілює в щоденній роботі з пацієнтами, надаючи висококваліфіковану медичну допомогу людям, спрямовує увесь свій досвід і знання на повернення пацієнтів до повноцінного життя. Автор патентів, наукових статей, методичних рекомендацій та інформаційних листів, які відображають розроблені ним нововведення для лікувально-діагностичного процесу. Постійно займається власним безперервним професійним розвитком. Лікувальна справа та служіння пацієнтам є метою діяльності претендента.
  3. Досягнення: демонструє видатні заслуги в сфері своєї діяльності та сфері охорони здоров'я суспільства, застосовує новітні та високоефективні підходи для досягнення визначеної мети. Втілює за місцем роботи високоефективні діагностичні, лікувальні та реабілітаційні методики, які опрацьовано й застосовують в інших країнах або є власними розробленнями та провадженнями, які зумовили значне покращення стану здоров'я пацієнтів, якості їх життя та повноцінного довголіття. Має не менше 2-х власних галузевих нововведень. Досягає поставлених цілей у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань з урахуванням критеріїв якості, адекватності та результативності. Користується беззаперечною повагою серед своїх колег та пацієнтів, яким надає допомогу. Має відзнаки органів місцевої, регіональної чи центральної влад.