м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого» Номінація «Найкращий працівник фармації» Номінація «Найкращий заклад охорони здоров'я» Номінація «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво» Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині»

Претендент на нагороду в номінації «За наукові розробки в медицині» значні особисті заслуги у науковій діяльності в сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи лікарем. 

Критерії, яким має відповідати номінант нагороди «За наукові розробки в медицині»: 

  1. Результативна науково-дослідницька діяльність: має кращі, аніж колеги, результати науково-дослідної роботи у сфері охорони здоров'я у закладі охорони здоров'я будь-якої форми власності, державному, комунальному чи приватному вищому навчальному закладі, закладі післядипломної освіти, науково-дослідній установі, що полягають у розробці нової наукової (науково-технічної) розробки, лікувально-діагностичної технології, яка спрямована на розв'язання найважливіших, найактуальніших медичних проблем і суттєво покращила якість надання медичної допомоги населенню з отриманням певного соціально-економічного ефекту.
  2. Досягнення: вперше в Україні/ світі впровадив власні науково-практичні розробки, які підтверджені дослідженнями на засадах доказової медицини; доброчесний, генерує нестандартні ідеї, які для інших неочевидні і не почерпнуті з інших джерел, для пояснення ситуацій і вирішення проблем; створює основи для покращень, які вплинуть на діяльність певного напряму клінічної, теоретичної та профілактичної медицини, що вже впроваджені у діяльність закладів охорони здоров'я; одноосібно брав участь з доповідями у закордонних наукових форумах; є автором одноосібних патентів України на винахід та/чи корисну модель та наукових публікацій в Україні та за кордоном (за винятком країн СНД). Має не менше 2-х власних винаходів, а його індекс Гірша не є нижчим 3,0. Наукова робота у сфері охорони здоров'я є метою діяльності претендента.
  3. Орієнтація на результат: досягає серйозних наукових результатів, є ефективним, орієнтується на сучасні наукові досягнення, які мають практичну, новітню значущість у сфері охорони здоров'я. Усіх поставлених цілей досягає шляхом напруженого наукового пошуку та визначення найкращих варіантів рішень на засадах доказової медицини; при виконанні складних наукових та клінічних завдань здатний ризикувати, демонструвати креативні та високоефективні підходи для досягнення вагомого наукового результату.