м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого» Номінація «Найкращий працівник фармації» Номінація «Найкращий заклад охорони здоров'я» Номінація «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво» Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого»

Претендент на нагороду в номінації «За турботу і ласку до хворого» має видатні особисті заслуги у сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи середнім або молодшим медичним працівником (акушер, фельдшер, медична сестра, санітар тощо). 

Критерії, яким має відповідати номінант нагороди «За турботу і ласку до хворого»: 

  1. Результативна практична діяльність: має значно кращі, аніж колеги, ре-зультативний досвід медсестринської практики (дотримання сестринських протоколів по догляду за хворими, швидке одужання пацієнтів, поліпшення їх стану здоров'я, відновлення втрачених функцій систем та органів) у сфері охорони здоров'я на посаді медичної сестри (акушерки, фельдшера, лаборанта) будь-якої спеціальності в будь-якому державному, комунальному чи приватному закладі охороні здоров'я.
  2. Професіоналізм та відданість справі: дотримується Етичного кодексу медичної сестри, володіє досконалою професійною майстерністю. Милосердя та готовність невідкладно прийти на допомогу пацієнту є основою життя претендента; має високі професійні якості, які втілює в щоденній роботі, надаючи допомогу людям; самовіддано сприяє задоволенню потреб пацієнтів та співробітників; висококомпетентний у загальномедичних і питаннях невідкладної допомоги при термінальних станах; постійно піклується про комфорт оточення, проявляє співпереживання, увагу та відповідальність у повсякденній роботі; є прикладом коректного та продуктивного спілкування з хворими.
  3. Досягнення: демонструє значні заслуги в сфері своєї діяльності та сфері охорони здоров'я суспільства, використовує у своїй практиці сучасні та ефективні технології збереження здоров'я. Втілює за місцем роботи сучасні медсестринські протоколи та реабілітаційні методики, які опрацьовано й застосовують в інших країнах, що зумовлюють значне покращення стану здоров'я пацієнтів, якості їх життя та повноцінного довголіття. Користується беззаперечною повагою серед своїх колег та пацієнтів, яким надає допомогу. Має відзнаки органів місцевої, регіональної чи центральної влад.