м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого» Номінація «Найкращий працівник фармації» Номінація «Найкращий заклад охорони здоров'я» Номінація «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво» Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «Найкращий лікар»

Претендент на нагороду в номінації «Найкращий лікар» має видатні особисті заслуги в сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи лікарем.

Критерії, яким має відповідати номінант нагороди «Найкращий лікар»:

1. Результативна практична діяльність: має значно кращий, аніж колеги, результативний досвід роботи (швидке одужання, поліпшення стану здоров'я, відновлення втрачених функцій систем та органів пацієнтів) у сфері охорони здоров'я на посаді лікаря будь-якої  спеціальності в будь-якому державному, комунальному чи приватному лікувально-профілактичному закладі.

2. Професіоналізм та відданість справі: володіє високою професійною майстерністю. Уміло планує та контролює свою діяльність на основі системного та систематичного відстеження, збору і обробки інформації про хід виконання поставлених завдань у визначені терміни. Усі свої  професійні якості втілює в щоденній роботі з пацієнтами, надаючи кваліфіковану медичну допомогу людям, спрямовує увесь свій досвід і знання на повернення пацієнтів до повноцінного життя. Лікувальна справа та служіння пацієнтам є метою діяльності претендента.

3. Досягнення: демонструє видатні заслуги в сфері своєї діяльності та сфері охорони здоров'я суспільства, застосовує новітні та високоефективні підходи для досягнення визначеної мети. Втілює за місцем роботи високоефективні діагностичні, лікувальні та реабілітаційні методики, які опрацьовано й застосовують в інших країнах або є власними розробленнями та провадженнями, які зумовили значне покращення стану здоров'я пацієнтів, якості їх життя та повноцінного довголіття. Практично завжди досягає поставлених цілей у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань з урахуванням критеріїв якості, адекватності та результативності. Користується беззаперечною повагою серед своїх колег та пацієнтів, яким надає допомогу.

4. Економічний/фінансовий складник ефективності проведених лікувально-профілактичних процедур: уміло, залежно від потреб, знаходить, розподіляє та використовує ресурси (включно з матеріальними та фінансовими). Ініціативи з оптимізації ресурсів уможливлюють дотримання цільових установок щодо продуктивності праці, бюджетних видатків та інших фінансово-економічних  показників.