м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Відзнака для молоді: Медаль Святого Пантелеймона Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «Найкращий лікар»

Претендент на нагороду в номінації «Найкращий лікар» має видатні особисті заслуги в сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи лікарем. 

Критерії, за якими визначають кандидата на присудження Відзнаки в номінації «Найкращий лікар»: 

  1. Результативна практична діяльність: має значно кращий, аніж колеги, результативний досвід роботи (швидке одуження, поліпшення стану здоров'я, відновлення втрачених функцій систем та органів пацієнтів) у сфері охорони здоров'я на посаді лікаря будь-якої спеціальності в закладі охорони здоров'я будь-якої форми власності. 
  2. Професіоналізм та відданість справі: володіє високою професійною майстерністю. Уміло планує та контролює свою діяльність на основі системного та систематичного відстеження, збору й обробки інформації про хід виконання поставлених завдань у визначені терміни. Усі свої професійні якості втілює в щоденній роботі з пацієнтами, надаючи кваліфіковану медичну допомогу людям, спрямовує увесь свій досвід і знання на повернення пацієнтів до повноцінного життя. Лікарська справа та служіння пацієнтам є справою життя та метою діяльності претендента. 
  3. Досягнення: демонструє видатні заслуги у сфері своєї діяльності та сфері охорони здоров'я суспільства, застосовує інноваційні підходи для досягнення визначеної мети. Втілює за місцем роботи високоефективні діагностичні, лікувально-профілактичні та реабілітаційні методики, які визнають і застосовують в інших країнах або є власно розробленими та впровадженими й такими, що зумовили значне покращення стану здоров'я пацієнтів, якості їх життя та повноцінного довголіття. Практично завжди досягає поставлених цілей у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань з урахуванням критеріїв якості, адекватності та результативності. Користується беззаперечною повагою серед своїх колег та пацієнтів, яким надає допомогу, що підтверджено відповідними документами. 
  4. Економічний та/або фінансовий складник ефективності проведених діагностичних та/або лікувально-профілактичних та/або реабілітаційних процедур: уміло, відповідно до потреб, знаходить, розподіляє та використовує ресурси (включно з матеріальними, у т.ч. фінансовими). Персональні ініціативи з оптимізації ресурсів уможливлюють дотримання цільових установок щодо продуктивності праці, бюджетних видатків та інших фінансово-економічних показників, що підтверджується відповідними документами.