м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Відзнака для молоді: Медаль Святого Пантелеймона Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «Найкращий медичний працівник»

Претендент на нагороду в номінації «Найкращий медичний працівник» має видатні особисті заслуги у сфері охорони здоров'я та практичний досвід роботи середнім або молодшим медичним працівником (акушер, фельдшер, медична сестра, санітар тощо). 

Критерії, за якими визначають кандидата на присудження Відзнаки в номінації «Найкращий медичний працівник»: 

  1. Результативна практична діяльність: має значно кращий, аніж колеги, результативний досвід роботи (безболісне та комфортне для пацієнта проведення необхідних процедур, виконання маніпуляцій у суворій відповідності до призначень лікаря; якісний кваліфікований рівень догляду за хворим тощо) у закладі охорони здоров'я будь-якої форми власності.
  2. Досягнення: демонструє великі заслуги у сфері своєї діяльності та сфері охорони суспільного здоров'я загалом, а також застосовує новітні та високоефективні підходи для досягнення результату; користується беззаперечною повагою серед своїх колег та пацієнтів, яким надає допомогу, завдяки субординації, тактовному, ввічливому, чуйному ставленню до хворих, щирому бажанню їм допомогти.
  3. Відданість справі та професіоналізм: милосердя та готовність невідкладно прийти на допомогу пацієнту є принципом життя претендента; має високі професійні якості, які втілює в щоденній роботі, надаючи допомогу людям; самовіддано сприяє задоволенню потреб пацієнтів та співробітників; висококомпетентний у загально-медичних напрямках і питаннях невідкладної допомоги при термінальних станах; постійно піклується про комфорт оточення, співпереживає, уважний та відповідальний у повсякденній роботі; є прикладом коректного та продуктивного спілкування з хворими.