м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Відзнака для молоді: Медаль Святого Пантелеймона Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я»

Претендент на нагороду в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» має видатні особисті заслуги в сфері охорони здоров'я України та світу. До розгляду приймаються документи щодо претендентів з України та різних країн світу. 

Критерії, за якими визначають кандидата на присудження Відзнаки в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я»: 

  1. Результативна практична діяльність: зробив видатний особистий внесок у становлення й розвиток системи охорони здоров'я України, що підтверджується відповідними документами. 
  2. Досягнення: налагодив міжнародні контакти між українськими, іноземними медиками та міжнародними організаціями у сфері охорони здоров'я, що мало своїм наслідком вирішення практичних проблем української медицини; отриманий цінний закордонний досвід ефективно запровадив в Україні; сприяв підвищенню кваліфікації українських лікарів за кордоном; допомогає в лікуванні й реабілітації українських пацієнтів за кордоном; сприяє забезпеченню сучасним медичним обладнання закладів охорони здоров'я України; впровадив вітчизняні медичні проекти в інших країнах світу, і тим самим сприяв утвердженню позитивного іміджу та надійної репутації України.
  3. Економічний та/або фінансовий складник ефективності проведених діагностичних та/або лікувально-профілактичних та/ або реабілітаційних процедур: уміло, відповідно до потреб, знаходить, розподіляє та використовує ресурси (включно з матеріальними, у т.ч. фінансовими). Ініціативи з оптимізації ресурсів уможливлюють дотримання цільових установок щодо продуктивності праці, бюджетних видатків та інших фінансово-економічних показників, що підтверджується відповідними документами.