м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За наукові розробки в медицині» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За турботу і ласку до хворого» Номінація «Найкращий працівник фармації» Номінація «Найкращий заклад охорони здоров'я» Номінація «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Медаль Святого Пантелеймона: Номінація «За лікарське мистецтво» Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я»

Претендент на нагороду в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» зробив видатний особистий внесок у становлення і розвиток системи охорони здоров'я України шляхом налагодження міжнародних контактів між українськими, іноземними медиками та міжнародними організаціями у сфері охорони здоров'я, що мало своїм наслідком вирішення практичних проблем української медицини; отримав цінний закордонний досвід і запровадив його в Україні; впровадив подібні, розроблені в Україні, медичні проекти в інших країнах світу, суттєво піднявши репутацію України в очах міжнародної спільноти.

Критерії, яким має відповідати номінант нагороди «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я»:

1. Результативна практична діяльність: зробив видатний особистий внесок у становлення й розвиток системи охорони здоров'я України, що підтверджується відповідними документами.

2. Досягнення: налагодив міжнародні контакти між українськими, іноземними медиками та міжнародними організаціями у сфері охорони здоров'я, що мало своїм наслідком вирішення практичних проблем української медицини; отриманий цінний закордонний досвід ефективно запровадив в Україні; сприяв підвищенню кваліфікації українських лікарів за кордоном; допомагає в лікуванні й реабілітації українських пацієнтів за кордоном; сприяє забезпеченню сучасним медичним обладнання закладів охорони здоров'я України; впровадив вітчизняні медичні проекти в інших країнах світу, і тим самим сприяв утвердженню позитивного іміджу та надійної репутації України, що підтверджується відповідними документами, в т.ч. профільної європейської чи світової асоціації.

3. Економічний та/ або фінансовий складник ефективності проведених діагностичних та/ або лікувально-профілактичних та/ або реабілітаційних процедур: уміло, відповідно до потреб, знаходить, розподіляє та використовує ресурси

(включно з матеріальними, у т.ч. фінансовими). Ініціативи з оптимізації ресурсів уможливлюють дотримання цільових установок щодо продуктивності праці, бюджетних видатків та інших фінансово-економічних показників, що підтверджується відповідними документами.