м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Список номінацій
Всі номінації Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» Відзнака для молоді: Медаль Святого Пантелеймона Номінація «Взірець служіння суспільству» Номінація «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров'я» Номінація «Новатор охорони здоров'я» Номінація «Найкращий медичний працівник» Номінація «Найкращий лікар»
Номінації
Номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України»

Претендент на нагороду в номінації для іноземних громадян «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України» має вагомі заслуги в сфері охорони здоров'я України. 

Висуваються кандидати на розгляд Поважній раді Регіональними радами, громадськими організаціями та іншими установами окремими заявами та супровідними документами.

Критерії, за якими визначають кандидата на присудження Відзнаки в номінації для іноземних громадян «За  особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України»: 

  1. Результативна практична діяльність: зробив вагомий особистий внесок у становлення й розвиток системи охорони здоров'я України, що підтверджується відповідними документами.
  2. Досягнення: налагодив контакти між медиками своєї країни та медиками України, міжнародними організаціями у сфері охорони здоров'я, що результативно  реалізувалися у вирішеннях практичних проблем української медицини; поділився цінним закордонним досвідом, що ефективно запровадив в Україні; сприяв підвищенню кваліфікації українських лікарів в Україні та за кордоном; допомогає в лікуванні й реабілітації пацієнтів в Україні та українцям за кордоном; сприяє забезпеченню матеріально-технічної допомоги закладам охорони здоров'я України; впровадив новітні проекти у сфері науково-практичної медицини, що вагомо впливають на якість надання медичної допомоги  в Україні.