м. Київ 04050, вул. Пимоненка 10А, оф.321
380444823675
Рік
2021-2022 Вінницька область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Кіровоградська область Миколаївська область Черкаська область 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018
Регiональні ради
Донецька область

1. Марченко Олена Володимирiвна – Голова РР, директор КНП «Центр ПМСД Селидiвської мiської ради»;

2. Гамiдова Наталiя Володимирiвна- заступниця Голови РР з інформаційного супроводу, заступник директора ТОВ "Редакцiя газети "Наша зоря";

3. Зима Олег Олегович – заступник Голови РР, відповідальний за медаль Святого Пантелеймона, медичний директор з лікувальної частини КНП "ОЛIЛ м. Марiуполь";

4. Салiкова Ксенiя Володимирiвна – секретар РР, адміністратор КНП «Центр ПМСД Селидiвської мiської ради»;

5 .Власенко Олександр Борисович - генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санiтарної допомоги № 1» Краматорської мiської ради, президент Acoцiaцiї сiмейної медицини Донецької областi;

6.Мезенцева Олена Юрїївна - медичний директор з медсестринства КНП "Обласний перинатальний центр м.Краматорськ", голова громадської органiзації «Асоцiацiя молодших медичних спецiалiстiв Донецької областi», експерт з медсестринства департаменту охорони здоров' я облдежадмiнiстрацiї;

7. Монiч Тетяна Василiвна - директор КЗ "Костянтинiвський медичний фаховий коледж".

8. Шутько Сергiй Леонiдович - голова громадської органiзацiї «Асоцiацiя медичних працiвникiв Донеччини», переможець регiонального вiдбору Вiдзнаки "Орден Святого Пантелеймона" у номiнацiї "Взiрець служiння суспiльству".

9. Гейко Олександр Володимирович - директор КНП «Обласне територiальне медичне об'єднання м.Краматорськ».

10. Краснопер Iрина Дмитрiвна - лiкар-iнфекцiонiст, завiдувач iнфекцiйного вiддiлення КНП «Селидiвська ЦМЛ Селидiвської мiської ради», фiналiст, номiнант всеукраїнського вiдбору Вiдзнаки "Орден Святого Пантелеймона" у номiнацiї «Найкращий лiкар» у сезонi 2020-2021 рр.

11. Руденко Ольга Миколаївна -головний спецiалiст по роботi з персоналом управлiння культури i туризму Донецької ОДА.

12. Стельмашонок Алла Георгiївна-начальник вiддiлу навчальних закладiв, пiслядипломної освiти, мобiлiзацiйної роботи, ресурсного та правового забезпечення департаменту охорони здоров'я Донецько1 ОДА.

13. Отець Святослав -протоiєрей Святослав Ширяев, настоятель Свято-Миколаївського храму м.Селидове.

14. Борисенко Андрiй Володимирович - директор Донецького КП «Фармацiя».

15. Рубайло Вiталiй Вiкторович -генеральний директор КНП «Стоматологiчна Полiклiнiка № 1» Краматорської мiської ради.