Відбулося засідання Поважної Ради

Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради Відбулося засідання Поважної Ради
18

6 березня відбулося чергове засідання Поважної Ради у стінах Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського.

Крім ходу конкурсного відбору Відзнаки "Орден Святого Пантелеймона" вже традиційно заслухали доповідь члена Поважної Ради на актуальні соціальні теми. Кожен член Поважної Ради взяв на себе відповідальність підготувати таку тему. Цього разу член Поважної Ради, ректор НТУ "КПІ" ім І.Сікорського, академік Михайло Захарович Згуровський презентував соціально-економічні сценарії розвитку України на середньострокові (до 2025) і довгострокові (до 2030) терміни. І усе це суто на науково-аналітичних засадах. Науковий прогноз наслідків розвитку країни і суспільства справив глибоке враження на членів Поважної Ради. Переконалися, що подібний інструмент вкрай необхідний для планування розвитку держави та оцінку потенційних ризиків для України.

З урахуванням того, що у Поважну Раду входять 5 колишніх членів РНБОУ - це питання було винесено як пріоритетне. Зробимо усе можливе, аби донести до наших посадовців ресурси і можливості наших українських передових аналітиків.

Нам дуже шкода, що попереднє звернення та рекомендації Поважної Ради щодо коронавірусу не були використані у повному обсязі, проте маємо сподівання, що подальша співпраця влади і Ордену буде на належному рівні з метою розбудови незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.