Чернігівці можуть номінувати своїх кращих лікарів
Чернігівці можуть номінувати своїх кращих лікарів
19-02-2018 (10:00)
Чернігівці можуть номінувати своїх кращих лікарів
28 лютого, згідно з календарним планом відкритого конкурсу Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона», закінчується збір Регіональною радою інформації про кандидатів, серед яких виберуть найкращих, що представлятимуть область на загальнонаціональному рівні. Про це повідомляє Регіональна рада Чернігівської області. Протягом березня Регіональна рада повинна висунути по одному кандидату у кожній номінації і вже...